minimalist tasarımları keşfet

Firmanızı öne çıkartan en büyük etken propagandadır. Kurumsal anlamda propaganda, firmanızın doğru şekilde tanıtımı ve potansiyel müşterilerin harekete geçmesini sağlayan medya mesajıdır. Propagandanın başarılı olmasındaki en büyük etkenlerden biri ise tasarımdır.

"İyi fikirler bulmanın yolu, bir sürü fikir bulup kötülerini atmaktan geçer."

Frank Barron

KURUMSAL KİMLİK NEDİR?

Kurumsal kimlik, bir işletmenin / kurumun kendini görsel öğelerle somutlaştırarak tanıtması ve imaj oluşturmasını sağlar. kurumsal iletişim, kurumsal davranış ve görsel göstergelerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkar. Bunların sonucunda hedef kitlenin gözünde bir “Kurumsal İmaj” oluşur. Kurumsal imajın olumlu olması kurumun prestiji ve itibarı açısından büyük önem taşır. kaynak

Daha somutlaştıracak olursak bu hizmetlerin içine;

  • Katalog Tasaım
  • Web Tasarım
  • Kartvizit Tasarımları
  • Reklam Tasarımları
  • Video Tasarımları

Ve akla gelebilecek diğer hizmetler girer. Bu hizmetler birbiriyle bağlantılıdır. Hepsi birbiriyle uyum içinde olmalı ve kuruma/firmaya özel olmalıdır.

KATALOG NEDİR? NEDEN ÖNEMLİDİR?

Katalog, bir firmanın olmazsa olmazıdır. Dolayısıyla katalog tasarımı da aynı derecede önemlidir. Çünkü katalog, firmanın referanslarını sergilediği ürünlerini tanıttığı, basılı reklam yüzüdür diyebiliriz. 

Araştırmak Ve Okumakla Yetinme

TEKLİF ALMAK ÇOK KOLAY

Baskı Tarafında Verdiğimiz Hizmetler

01.

Kartvizit Tasarımı

02.

Katalog Tasarımı

03.

Afiş Tasarım

04.

Antetli Kağıt Tasarım

05.

Broşür

06.

Zarf, Bloknot, Poster

"Tasarım yaptığımız her şeydedir, ama aynı zamanda o şeylerin arasındadır. Hüner, bilim, öykü anlatma propaganda ve felsefenin karışımıdır."
Pablo Picasso