HAKKIMIZDA

Yeni Ve Yenilikçi Bir Ajansız

Hakkımızda

Baleinf Medya olarak, İstanbul’da 2020 yılında kurulan ve Kadıköy’de bulunan dinamik ekibimiz ile, sosyal medya yönetimi, medya tasarımı, sosyal medyada marka ve markalaşma ve post prodüksiyon konularında müşterilerimize destek sunmaktayız. Müşterilerimizin dijital dönüşümünde onlara her adımlarında uzmanlarımız tarafından destek sağlamaktayız.

 

2020 yılından beri 15’in üzerinde firma ve şahısla başarılı  bir şekilde çalıştık. 

Şirketimiz yeni dijital düzende varlığını göstermek isteyen, ürünlerini ve servislerini dünyanın herhangi bir tarafına satmak ve pazarlamak isteyen müşterilerimize dijital çözümler üreten, genç, kreatif ve dinamik bir firmadır. Dürüst ve yenilikçi çalışma ilkelerinden asla taviz vermeden, tekrara düşme korkusuyla ve sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. İnternetin bize ne demek istediğini anlıyoruz. Yeni Ve Yenilikçi Bir Ajansız. Bu yüzden sektöre yeni bir soluk getirmek için yola çıktık.

vizyonumuz

Güçlü markaların güçlü iletişim kanalları vardır. Aynı zamanda güçlü iletişim kanalları markaları güçlendirir. Bu birbirini besleyerek devam eder.

Vizyonumuz; etik değerlerden asla taviz vermeden, ülkemiz­deki firmaları doğru iletişim kanalları ve pazarlama kanalları açarak güçlendirmek ve global çapta firmalar yetiştirmek. Bu bağlamda firmalara olduğu kadar ülkemiz ekonomisine de katkı sağlamak

MİSyonumuz

Bizim bir rüyamız var. Gerçekleşecek bir rüya. Ama ona ulaşmak için ütopyamızda yaşamamalıyız. Düş kurmayı bırakmak herkes için zor ama biz hayallerimizi hayata geçirmek için gerçek ile rüyamız arasında bir bağ kurmalıyız. Üstlenmemiz gereken görevlerimiz var. Genciz. Hayal kurmak güzel ama sorumluluklarımızın farkındayız. Kendimize yüklediğimiz sorumluluk ve görev ise;

“Ülkemiz şartlarında,
başarıya ulaşmak isteyen kurumsal firma/KOBİ/şahısların, mümkün olan en düşük fiyattan imajını yönetmek ve yeni müşterilere ulaşarak kazançlarını katlamalarını sağlamak.”

Müşteri Geri Dönüşleri

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Neler Söylemiş?

Ne Yapıyoruz?

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz ve takip edilebilir bir hale getiriyoruz. Takipçileriniz / Müşterilerinizle samimi bir ilişki kurarak markanıza olan bağlılığı arttırıyoruz.

Influencer Marketing ile birlikte ürününüzün satışlarını ve bilinirliğini arttırıyoruz.

Post prodüksiyon hizmetimiz ile birlikte çekmiş olduğunuz görüntüleri kurguluyoruz, görsel efektler ekliyoruz ve süslüyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Bunların hepsini işimizin arkasında durarak, kreatif çözümler bularak ve yaptığımız işin üzerine düşünerek yapıyoruz. Refleks haline gelmiş, alışılmış çözümler bizim tarzımız değil. Çünkü Biz Yeni Ve Yenilikçi Bir Ajansız. Genciz, heyecanlıyız üreticiyiz, çalışkanız.

Referanslarımız

İletişim

çalışma saatleri