Sosyal Medya
Yönetimi

Tek İşimiz
Sosyal Medya

O Yüzden Her Türlü İşi Azar Azar Değil,
Kendi İşimizi Tam Yapıyoruz

Tek İşimiz
Sosyal Medya

O Yüzden Her Türlü İşi Azar Azar Değil,
Kendi İşimizi Tam Yapıyoruz

Kurumsal Hesaplar

Bizim İçin Özelsiniz

Biz paket çözümler sunmuyoruz, firmanızla özellikle ilgileniyor, size özel stratejiler belirliyoruz.

Nasıl
Çalışıyoruz?

Firmanızın hedefi ve marka kimliğinizin konumunu analiz eder ve sizden bu konularda brief alırız. Daha sonra doğru içerik stratejisini belirler ve sizinle paylaşırız. Ortak bir kanaate vardıktan sonra, aylık paylaşım planımızı yapar ve hayata geçiririz. 

 

Bu süreçte takipçilerinizle firmanız arasında bağ kuracak aksiyonlarda bulunuruz ki; markanızdan kopamasınlar. 

 

Belirli aralıklarla markanızın performansını analiz eder, raporlamalarla size bilidiririz. Bu raporlamalar ile beraber analiz ettiğimiz takipçi davranışınıza göre çözümler ve stratejiler geliştiririz.

Markalar İçin İletişim Formu

Kişisel Hesapar

Takipçilerinizle Bağınızı Kuvvetlendirin

Nasıl
Çalışıyoruz?

Karakaterinize, içerik üretmek istediğiniz kategoriye ve içerik üretmek istediğiniz platforma göre beraber içerik stratejisi belirliyeceğiz. Daha sonra belirlediğimiz stratejiye göre paylaşımlarımızı yaparken, takipçileriniz ve size özel bir bağ kuracak dil kullanmaya özen göstereceğiz ki; siz ve takipçileriniz arasında sizi diğer influencerlardan ayıran bir fark olsun. Takipçileriniz ile samimi bir iletişim kurmanıza ve aranızdaki bağı kuvvetlendirmenize yardımcı oluyoruz. 

 

Bir de analiz ve veri kısmı var ki bu işin en duygusuz kısmı ama sayfanın gelişimini anlamak için de en önemli kısım. Belli aralıklarla size analizlerin sunumu gerçekleştirirken, takipçi davranışlarını çözümleyip bir sonraki dönemde buna uygun stratejiler geliştiriyoruz.

Şahıslar İçin İletişim Formu

İletişim

çalışma saatleri